Dzisiaj około godziny 21:20 w Lęborku na wysokości ul. Staszica doszło do śmiertelnego w skutkach potrącenia pieszego. Policja bada okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

[galeria=1,prawa]Około godz. 21:30 otrzymaliśmy informacje od dyżurnego PKP, iż pociąg pośpieszny relacji Szczecin-Gdańsk potrącił na torach osobę. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili ten fakt – informuje nas rzecznik prasowy Lęborskiej Policji mł.asp. Daniel Pańczyszyn.

Z uwagi na duże obrażenia na chwilę obecną nie możemy stwierdzić tożsamości ofiary. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, nie znamy też powodu znalezienia się tej osoby na torach, wykaże to prowadzone postępowanie – dodaje.

Aktualizacja: Policja ustaliła i potwierdziła tożsamość mężczyzny śmiertelnie potrąconego wczoraj przez pociąg w Lęborku. Był to 30 letni mieszkaniec Lęborka. Rodzina rozpoznała i odebrała rzeczy osobiste denata na Komendzie Powiatowej Policji w Lęborku. Jak ustalono mężczyzna miał problemy z alkoholem i narkotykami. Nie pozostawił jednak żadnej informacji tłumaczącej swój czyn.

o autorze

Redakcja