Dnia 15.03.2014r o godzinie 12:40 &do Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Kwidzynie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Kwidzyn-Prabuty w miejscowości Licze na drodze wojewódzkiej nr 521.

Kieujący samochodem osobowym marki BMW z nie wyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechał na lewy pas jezdni, gdzie zderzył się czołowo z drugim pojazdem.

W wypadku udział brało pięć osób, z których cztery zostały poszkodowane i przetransportowane do Szpitala w Kwidzynie. Z wypadku wyszedł cało kierowca z BMW.

Strażacy musieli wydostać kierowcę z pojazdu za pomocą sprzętu chydraulicznego ponieważ został zakleszczony a jego nogo &utkneła pod pedałem chamulca, Oraz opatrzyć ciężarną kobietę która siedziała z tyłu podczas zdarzenia a którą światkowie wydostali z pojazdu. &Do strażaków nalezało udzielenie kwalfikowanej pierwszej pomocy, wydostanie poszkodowanego z pojazdu, kierowanie ruchem oraz pomoc w zabraniu zniszczonych pojazdów i oczyszczeniu jezdni. Ruch całkowicie pojazdów został przywrucony o godz.16.

&

Serdecznie Pozdrawiam i zachęcam do polubienia mojej jednostki.https://www.facebook.com/pages/OSP-Rakowiec/391201654331306?ref=hl

o autorze

Redakcja