Łódzkie. Milion na ubrania wyjściowe dla OSP

Zarząd Województwa Łódzkiego prowadzi drugi konkurs ofert na realizację zadania „Zwiększenie potencjału ochotniczych straży pożarnych województwa łódzkiego”.

Do podziału jest równy milion złotych, a maksymalna kwota dotacji to 10 tysięcy złotych. Jednostki mogą wnioskować o dotacje na zakup mundurów wyjściowych strażaka ochotnika.

Priorytetowo będą rozpatrywane oferty, które będą zawierały:

1) Zaświadczenie o uczestnictwie druhów ochotniczej straży pożarnej w uroczystościach państwowych i lokalnych.

2) Oświadczenie zarządu OSP o liczbie druhów o stażu minimum 2 lata, którzy biorą bezpośredni udział w działaniach ratowniczo – gaśniczych, a nie posiadają umundurowania wyjściowego.

3) Oświadczenie zarządu OSP o stanie umundurowania wyjściowego do liczby druhów w jednostce ochotniczej straży pożarnej.

Dokumenty należy składać do 30 kwietnia, wyniki powinny być znane 15 czerwca. Więcej informacji tutaj

Każdą dotację możecie zrealizować w naszym sklepie. Od ponad dwóch lat prowadzimy z dużym prowadzeniem sprzedaż online, kompleksowo wyposażamy strażaków w sprzęt i umundurowanie. Dzięki zakupom w remizowym sklepie macie swój udział w rozwój naszego portalu, za co z góry serdecznie dziękujemy. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, nasz BOK ( 726 555 998, zamowienia@remiza.pl) jest przede wszystkim do Waszej dyspozycji.

W ofercie posiadamy mundury wyjściowe dla PSP i OSP a także dedykowane do nich dodatki. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się mundurem najwyższej jakości.
Exit mobile version