Wczoraj około godziny 23:00, na ulicy Krańcowej w Lublinie doszło do poważnego wypadku. Samochód osobowy marki volvo uderzył w latarnię. Kierowca był pijany i jechał z dużą prędkością. Trzy osoby zostały ranne.

Świadkowie zdarzenia relacjonowali, że auto ruszyło z dużą szybkością ze skrzyżowania z ulicą Długą, na niewielkim łuku jezdni, po czym pojazd wpadł w poślizg i uderzył bokiem w stojącą na poboczu latarnię. Najprawdopodobniej kierowca o własnych siłach wydostał się z auta, natomiast dwóch pozostałych zostało zakleszczonych w rozbitym pojeździe. Do ich wydostania strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego.

Wszyscy trzej uczestnicy wypadku zostali odwiezieni do szpitala. Jak nas poinformowano dwie osoby znajdują się w stanie ciężkim, jedna zaś w bardzo ciężkim. Mężczyzna przez kilkanaście minut był reanimowany jeszcze na miejscu wypadku.

– Byli to młodzi ludzie, muzykę z rozbitego auta było słychać z daleka. Dopiero strażacy ją wyłączyli – opowiadał naoczny świadek wypadku.

Zdjęcia dzięku uprzejmości serwisu www.lublin112.pl

o autorze

Redakcja