Komenda Wojewódzka PSP w Krakowie opublikowała na swojej stronie zapytanie ofertowe dotyczące dostawy zestawów logistycznych do segregacji osób zakażonych koronawirusem.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 50 zestawów logistycznych do segregacji osób zakażonych koronawirusem. Każdy zestaw musi składać się z namiotu szybko rozkładalnego o powierzchni minimum 32 metrów kwadratowych wyposażonego w dwupunktową instalację oświetleniową, 10 łóżek polowych, 10 foteli/krzeseł składanych, stolik polowy składany, 10 śpiworów i przedłużacz elektryczny; agregatu prądotwórczego spalinowego i nagrzewnicy olejowej. Całość transportowana na dwuosiowej przyczepie.

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Medyczny” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego woj. małopolskiego na lata 2014 – 2020.

Dokładni odbiorcy zestawów nie są znani, wiadomo jedynie, że Komenda rekomenduje zrealizowanie zamówienia do 8 tygodni od dnia otrzymania zamówienia.

Foto. JRG Dąbrowa Tarnowska

o autorze

Redakcja/Łukasz