Około godziny 10- tej na trasie Wysoka – Powodowo (w okolicy miejscowości Rychliki) doszło do poważnego wypadku. Kierowca fiata 126p z nieznanych przyczyn uderzył w drzewo.

Według informacji uzyskanych na miejscu zdarzenia – 26-letni mężczyzna, kierujący samochodem osobowym marki fiat 126p z nieznanych dotąd przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Służby pracujące na miejscu nie wykluczają, że kierowca jechał z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad autem i doszło do wypadku.

Autem podróżowały dwie osoby, 26- letni kierowca Grzegorz B. pasażerka Maria W. Obydwoje z poważnymi obrażeniami ciała przewiezieni zostali do szpitala w Elblągu. Według wstępnych ustaleń policjantów z Pasłęka, którzy pracowali na miejscu zdarzenia – kierujący autem nie posiadał dokumentów, uprawniających do prowadzenia pojazdu. Poszkodowani to mieszkańcy miejscowości Powodowo.

Nie wiadomo czy kierowca był trzeźwy. Policjanci z Elbląga przeprowadzą w tej sprawie czynności. W szpitalu kierowcy pobrana zostanie krew i przebadana na obecność alkoholu.

Źródło – elblag24.pl

Zdjęcia – Jerzy Przedpełski

o autorze

Redakcja