Od 2010 roku odpowiadamy za dystrybucję defibrylatorów AED PHILIPS HeartStart na polskim rynku. Kreujemy i wdrażamy kompleksowe rozwiązania wspierające ratowanie i podtrzymywanie życia w oparciu o najlepsze dostępne na świecie technologie. Jesteśmy partnerem globalnej inicjatywy www.savelives.eu.
 

Nasza Misja.
Naszą misją jest ratowanie ludzkiego życia. Realizujemy ją poprzez budowanie świadomości defibrylacji i technik pierwszej pomocy. Edukujemy i trenujemy, doradzamy i wyposażamy naszych partnerów w sprzęt najwyższej jakości.

Nasze Wartości.
Życie i dobro człowieka, prawda i uczciwość to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy.

Nasze defibrylatory AED są najczęściej wybieranym sprzętem w środowisku strażaków. Zrealizowaliśmy setki projektów z w sektorze prywatnym i państwowym.Jesteśmy autorami pierwszych w Polsce systemów publicznego dostępu do AED 24/7 (PAD).
Budujemy świadomość wczesnej defibrylacji i technik pierwszej pomocy. Edukujemy i trenujemy, doradzamy i wyposażamy naszych partnerów w sprzęt najwyższej jakości.

Defibrylator PHILIPS HeartStart model FRx - kliknij, aby rozwinąć

AED PHILIPS HeartStart FRx dysponuje funkcją interaktywnej pomocy w RKO. Obsługę aparatu ułatwiają czytelne ikony ekranowe oraz spokojne i wyraźne polecenia głosowe.

Trwały
Zaprojektowany z myślą o użytkowaniu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. AED PHILIPS HeartStart FRx zbudowano tak, aby przewyższał rygorystyczne wymagania testowe: polewanie wodą – IP55, obciążenie do 225 kg i upadek na beton z wysokości jednego metra.

FRx with carry case-PROCESSED_PRODUKTY_BEZ_CIENI_BIALE_TLO_CMYK (1)

Zawsze gotowy do użycia
Defibrylator PHILIPS HeartStart FRx jest zasilany długowieczną baterią (5 lat przydatności, 4 lata żywotności lub 200 wyładowań). W trakcie automatycznych codziennych auto-testów urządzenie weryfikuje obwody elektroniczne, stan baterii i elektrod. Migająca zielona kontrolka stanowi zapewnienie, że aparat jest gotowy do użycia.

Bezpieczny
AED PHILIPS HeartStart FRx został skonstruowany i zaprogramowany w taki sposób, aby defibrylacja mogła być wykonana tylko wówczas, gdy rytm serca pacjenta stanowi wskazanie do takiego działania. Perfekcyjny system kontroli jakości produktów PHILIPS wyklucza błędy, które mogą mieć miejsce w przypadku aparatów niższej klasy. Ponadto, najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo terapii zapewnia opracowany przez Philips delikatny dwufazowy impuls defibrylacyjny SMART.

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w defibrylatorze PHILIPS HeartStart FRx:

· Elektrody SMART Pads II eliminują konieczność nabywania różnych rodzajów elektrod dla różnych kategorii wiekowych pacjentów – można je stosować zarówno u dorosłych jak i u dzieci.

· Wystarczy zastosować klucz niemowlęcia/dziecka, aby przełączyć urządzenie w odpowiedni tryb leczenia. Defibrylator automatycznie skoryguje swoje polecenia odnośnie rozmieszczenia elektrod i prowadzenia resuscytacji oraz zmniejszy energię do właściwego poziomu. Brak klucza nie jest przeciwwskazaniem do terapii dzieci i niemowląt.

· AED PHILIPS HeartStart FRx umożliwia bezprzewodową łączność i zarządzanie danymi za pomocą komputerów przenośnych. Aparat jest wyposażony w port podczerwieni, umożliwiający transmisję informacji bez obawy o kompatybilność kabli i złącz.

Główne zalety Defibrylatora Philips HeartStart:

Bezpieczny i skuteczny poziom dwufazowego impulsu defibrylacyjnego 140-160J, najbardziej skutecznego i bezpiecznego impulsu defibrylacyjnego według niezależnych testów.

Wysoka odporność na wodę, kurz i uderzenia, udowodniona w testach.

Elektrody SMART – można je stosować zarówno u dorosłych jak i u dzieci za pomocą klucza pediatrycznego (model FRx).

Technologia QuickShock – Impuls defibrylacyjny dostarczany w czasie poniżej 8 sekund od przerwania RKO – najszybszy defibrylatory na rynku.

Jasne komunikaty w języku polskim i pełna asysta przy RKO z metronomem i komunikatami głosowymi informującymi, ile czasu pozostało do ukończenia RKO, następnej analizy rytmu serca.

Aparaty Philips umożliwiają także pracę w trybie szkoleniowym, bez konieczności zakupu trenażerów, wystarczą specjalne elektrody szkoleniowe.

Brak opłat za serwis przez 8 lat gwarancji, nawet po użyciu.

Oprogramowanie uwzględnia Wytyczne RKO 2010.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Jesteśmy tutaj:

  o autorze

  Redakcja