Mazowsze. Jeden chętny na dostawę ładowarek teleskopowych

foto. Krakow112.pl

Dzisiaj w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Warszawie odbyło się otwarcie ofert złożonych w przetargu na ładowarki teleskopowe.

Przypomnijmy, przedmiotem postępowania jest dostawa dwóch pojazdów, które będą posiadały silnik o mocy minimum 100 KM, napęd 4×4 i jednoosobową kabinę. Wymagana jest ładowarka teleskopowa o maksymalnej wysokości podnoszenia minimum 17 metrów i maksymalnym zasięgu do przodu minimum 12 metrów. Udźwig maksymalny min. 3,8 t, a przy na maksymalnej wysokości min. 2,5 t.

Wraz z pojazdami należy dostarczyć widły paletowe, zawiesie hakowe, widły z chwytakiem hydraulicznym, łyżka do materiałów sypkich z zębami i platforma obrotowa, rozkładana.

Otwarcie ofert

W wyznaczonym terminie do komendy wpłynęła jedna oferta. Została ona złożona przez firmę Zeppelin Polska, która zaoferowała ładowarki teleskopowe z udźwigiem 850 kilogramów na maksymalnym wysuwie. Wykonanie zamówienia wyceniono na 1 798 260 zł, Komenda Wojewódzka PSP zarezerwowała 1,8 mln zł.

Zamówienie obejmuje również dostawę platform transportowych, które będą współpracowały z urządzeniami załadowczymi nośników kontenerowych używanych w Państwowej Straży Pożarnej, a dokładnie w komendach miejskich PSP w Warszawie i Radomiu, które są odbiorcami końcowymi.

Exit mobile version