W dniu 16 października 2009 roku od godziny 8 – 9:00 w Amfiteatrze Miejskim w Wejherowie oraz na terenie miasta odbędą się I Pomorskie Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym i Drogowym Ochotniczych Jednostek Ratowniczych KSRG. Organizatorem Mistrzostw jest Grupa Ratownictwa Medycznego działająca przy Zarządzie Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Wejherowie.

Zawody mają na celu rozpowszechnienie wśród społeczeństwa szlachetnej idei ratowania zdrowia i życia oraz podnoszenia kwalifikacji i umiejętności ratowników wolontariuszy działających w ochotniczych jednostkach ratowniczych na terenie powiatu wejherowskiego.

Polski Serwis Pożarniczy – Remiza.com.pl podjął się Patronatu Medialnego nad całą tą imprezą. Co to znaczy? Będziemy na miejscu fotografować, filmować – wszystko po to, abyście mogli przeczytać, obejrzeć relację z tej imprezy. Wszystkich czytelników, którzy mają możliwość przybyć na miejsce – serdecznie zapraszamy!

Uwaga! Związku z niesprzyjającą pogodą rozpoczęcie rozpocznie się o godzinie 9:00 w Auli Szkoły, popularnie zwanej „Elektryk” przy ul. Strzeleckiej w Wejherowie!

o autorze

Redakcja