Tego jeszcze nie było! Kupując jedno z tańszych urządzeń wielofunkcyjnych, które powinno znajdować się w kieszeni każdego strażaka, można zgarnąć dla swojej jednostki sprzęt o łącznej wartości 20 000 zł! Nie mogliśmy tego przemilczeć, a wręcz przeciwnie, promujemy takie inicjatywy! 

Firma Fire-Max przygotowała dla Was nie lada konkurs! Wystarczy, że w dniach od 28.09.2016 do 31.12.2016 zakupicie wielofunkcyjne urządzenie Res-Q-Rench. Następnie wystarczy wysłać na adres (gazeta@firemax.pl) zdjęcie o tematyce przeciwpożarowej i WYGRAJ MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU ZA 1 zł jednego z pięciu urządzeń gaśniczych o łącznej wartości 20.000 zł!


Co należy pamiętać?

  • Zakup jednego promocyjnego Res-Q-Rench upoważnia Cię do jednego zgłoszenia. Każdy Res-Q-Rench, który bierze udział w Promocji ma indywidualny kod, który należy podać na zgłoszeniu.
  • Promocja trwa do 31.12.2016 lub do wyczerpania zapasów! Zgłoszenie należy wysłać do 15.01.2017 na adres gazeta@firemax.pl.
  • Zgłoszenie musi zawierać zdjęcie o tematyce przeciwpożarowej (np. z wykorzystaniem nowego Res-Q-Rench), dane osobowe, adres, telefon oraz koniecznie indywidualny kod Twojego nowego narzędzia – znajdziesz go pod kodem kreskowym.
  • Zdjęcie, które wyślesz najpierw oceni Jury, a po przejściu do finału – Internauci.
  • Jeśli wśród 5 zdjęć z największą liczbą „lajków” będzie także Twoje, to oznacza już tylko jedno:
    – masz już Res-Q-Rench a teraz za przysłowiową złotówkę otrzymasz jedno z pięciu urządzeń gaśniczych, których łączna wartość to 20.000 zł!

Więcej informacji znajdziecie tutaj…

zwwwawosfotopl_794jpg50592PROP/PAK to kompaktowe, przenośne urządzenie do wytwarzania i podawania piany średniej i ciężkiej, zasilane z samochodu gaśniczego lub sieci hydrantowej. Przeznaczone dla jednostek straży pożarnej, idealne do zwalczania pożarów: lasów, samochodów, mieszkań, ciał stałych oraz do neutralizacji gazów.

Zobacz więcej…

gf3e1swwwjpg30461G-Force to najnowocześniejsza generacja automatycznych prądownic. Łączą 4 tryby pracy: tryb pulsacyjny, tryb niskiego ciśnienia, wybór wydajności, przepłukiwanie.

Zobacz więcej…

Nie możecie przepuścić takiej okazji, aby wyposażyć się w małą rzecz, która ułatwi w wielu sytuacjach Waszą pracę, a przy okazji zawalczyć o profesjonalny sprzęt dla swojej jednostki. Do dzieła!

promocja2

o autorze

Redakcja