Firma MSA organizuje ekskluzywny konkurs przeznaczony dla strażaków, w którym mają oni szansę zdobyć tytuł Strażaka Roku „Buddy of th Yeear” oraz wygrać niesamowite nagrody dla swojej jednostki.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać historię swojego kolegi, zdjęcie i materiał wideo, które przekonają wszystkich, że to właśnie on zasługuje na ten tytuł! Dlatego podziel się jego historią a Twoi znajomi i przyjaciele zaczną oddawać na niego swoje głosy!

Wszystkie zgłoszenia zostaną przejrzane latem. Następnie wybranych zostanie 25 strażaków, którzy zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w finale konkursu, rozpoczynającym się 1. września 2018 roku. Każdy z uczestników będzie miał szansę zdobyć nagrodę Strażaka Roku „Buddy of the Year Award” oraz wspaniałe nagrody takie jak spersonalizowany stół do gry w piłkarzyki i tenisa stołowego lub tarczę do rzutek dla swojej jednostki.

Organizatorem konkursu Buddy Awards 2018 jest firma MSA, która zaprasza do udziału strażaków z całej Europy. Każdy strażak, który chce wziąć udział w konkursie może zostać zgłoszony tylko jeden razPierwszy etap konkursu będzie trwał od 18. kwietnia do 31. lipiec 2018 roku. Drugi etap konkursu, a więc finał polegający na oddawaniu głosów na poszczególnych kandydatów, rozpoczyna się 1. września 2018.

Nie zwlekaj i weź udział w konkursie Buddy Awards już teraz: http://MSAsafety.com/M1

o autorze

Redakcja