Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO odbędą się od 15 do 17 czerwca 2023 roku.

Po wielu perturbacjach związanych z obostrzeniami pandemicznymi oraz po analizach sytuacji rynkowej kielecki ośrodek zorganizuje targi pożarnicze w czerwcu 2023 roku. Wystawa nie odbędzie się w przyszłym roku, ze względu na zaplanowane od 20 do 25 czerwca 2022 roku Targi INTERSCHUTZ w Hanowerze. Dodatkową zaletą terminu 15-17.06.2023 r. jest planowana nowa perspektywa zakupowa dla służb podległych Ministerstwu Służb Wewnętrznych  i Administracji.

Przypomnijmy, że poprzednie edycje targów branży pożarniczej potwierdziły, że Targi Kielce to najlepsze miejsce dla producentów urządzeń, sprzętu oraz technologii dla jednostek straży pożarnej. KIELCE IFRE-EXPO 2019 odwiedziło blisko 7500 zwiedzających. Wysoka frekwencja zachwyciła wystawców, zwiedzający targów podkreślali natomiast prestiż zaprezentowanej oferty.

W zakresie branżowym Targów IFRE-EXPO znajdują się między innymi: sprzęt ratowniczy, gaśniczy, pojazdy pożarnicze – gaśnicze i specjalne, środki gaśnicze i neutralizujące, wyposażenie ochronne oraz odzież przeznaczona dla służb specjalnych. Wystawcy, którzy sami zaproponowali dwuletni cykl odbywania się wystawy z pewnością zaskoczą zwiedzających najnowszą, ciekawą ofertą.

Zapraszamy na strażackie święto do Targów Kielce od 15 do 17 czerwca 2023 roku!

Tekst. Targi Kielce 

o autorze

Redakcja/Łukasz