Po długim okresie starań nadszedł w końcu czas, aby Polski Serwis Pożarniczy – Remiza.com.pl miał własne, niezależne forum. Od dziś oddajemy Wam do publicznej dyspozycji miejsce spotkań, gdzie możecie porozmawiać na dowolne tematy – zarówno te związane z pożarnictwem i ratownictwem jak i nie związane z tematyką naszej pasji, hobby, pracy.&

Większość czytających ten temat z „firmy” pewnie pomyśli sobie – po co kolejne forum o tej tematyce? Słuszna uwaga … Otóż Remiza.com.pl jest serwisem również społecznościowym, tworzonym dla ludzi, którzy pasjonują się tym samym, grzechem byłoby nie dać im tej możliwości, aby mogli skupiać się na Forum – dyskutować.

W imieniu wszystkich przyszłych użytkowników forum, pragnę podziękować Tomkowi Łabackiemu, za trud jaki włożył i czas jaki „stracił”, aby je stworzyć. Należą mu się wielkie podziękowania.

Na koniec pragniemy zachęcić Was do zarejestrowania się na forum i odwiedzania go równie często jak serwisu. Prośba do Was – jeśli macie jakąś sugestię, propozycję dotyczącą forum – dajcie nam znać. Jest to swieżutkie miejsce spotkań, a więc mogą wystąpić jakieś drobne braki. Życzymy pełnej satysfakcji czerpanej z korzystania z Remizowego forum.

www.remiza.com.pl/forum

o autorze

Redakcja