Nowy serial „Remiza” od września w TVP

Telewizja Polska, podczas konferencji ramówkowej, zaprezentowała swoją jesienną ofertę programową. Wśród nowości jest serial ‘Remiza’.

O strażakach OSP mówi się, że to bohaterowie, którzy bez wahania ruszają z pomocą do pożarów, powodzi, czy wypadków drogowych. Z równym zaangażowaniem zdejmują koty z drzew i urządzają pokazy gaśnicze na szkolnym boisku. Nie są zawodowymi strażakami, niektórzy z nich pracują w sklepie, inni są nauczycielami lub mechanikami samochodowymi. Każdy odcinek serialu opowiada historię opartą na faktach” – pisze o nowym serialu Telewizja Polska.

“Oś serialu stanowią perypetie komendanta Roberta Orzechowskiego z niewielkiej wsi Brzeziny, młodego wdowca i ojca. Jego spokojne życie, skupione na pracy, trosce o najbliższych i związku ze strażaczką Magdą Wieczorek, burzy nagłe pojawienie się licealnej miłości, Ewy. Dawne uczucie odżywa, ale czy można wrócić do tego, co było, nie krzywdząc innych?” – dodaje.

Nowy serial zadebiutuje w poniedziałek 6 września o godzinie 18.20 na antenie TVP 1. Będzie można go oglądać od poniedziałku do piątku.

„Remiza” to autorski projekt Telewizji Polskiej, którego producentem wykonawczym jest Grupa ZPR Media. Reżyserem serialu została Kamila Fidler.

Exit mobile version