Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP i sieć telefonii komórkowej Orange przygotowali dla strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych specjalne taryfy i telefony komórkowe w promocyjnej ofercie. Zasady są proste – trzeba wejść na specjalną podstonę i wpisać kod w ramce, który należy pobrać od Komendanta Gminnego OSP.

Orange oferuje strażakom trzy taryfy w planie taryfowym Firma 15, Firma 30 i Firma 49 oraz nowoczesne smartfony. Aby zamówić usługę należy wejdź na stronę: www.orange.pl/ofertaspecjalna i wpisać kod aktywacyjny, który otrzymasz od swojego komendatna gminnego.

Dla porównania zamieszczamy Wam ulotkę, dzięki której możecie porównać pakiety oraz specjalną ofertę z innymi standardowymi, także w innych sieciach – ulotka w pdf.

Piszemy o tym, bo w końcu ktoś docenił nasze starania, albo chce w prosty i skuteczny sposób, korzystając z naszych strażackich zasobów ludzkich zyskać sobie spore grono nowych klientów. Faktem jest, że firma Orange według wielu internautów ostatnio traci sporo klientów, którzy uciekają, czy przenoszą swoje numery do innych operatorów sieci komórkowej. Życie pokaże, czy to tak z serca do osób, które na co dzień poświęcają się społecznie, czy po prostu chwytanie się wszelkich sposbów, by złapać jak najwięcej klientów. Co o tym sądzicie?

o autorze

Redakcja