Volkswagen Transporter – pojazd ostrowieckiej straży miejskiej oraz Opel Vectra na ostrowieckich tablicach uczestniczyły w wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj po południu. Cztery osoby, w tym dwóch strażników miejskich, zostały zabrane do szpitala.

[galeria=2,prawa]Volkswagen Transporter – pojazd ostrowieckiej straży miejskiej oraz Opel Vectra na ostrowieckich tablicach uczestniczyły w wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj po południu. Cztery osoby, w tym dwóch strażników miejskich, zostały zabrane do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj na ulicy Żeromskiego w Ostrowcu. Jadący pod górę samochód straży miejskiej zderzył się czołowo ze zjeżdżającym z góry Oplem, w wyniku zderzenia Volkswagen został wyrzucony z drogi. Pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala łącznie cztery osoby. Na miejsce zadysponowane zostały także zastępy 451[T]20 GBA 2/17 oraz 451[T]40 SLRt z JRG Nr 1, które po przybyciu zabezpieczyły miejsce zdarzenia i pojazdy (odłączenie instalacji elektrycznej w pojazdach oraz neutralizacja rozlanych płynów eksploatacyjnych).

Ruch na ul. Żeromskiego został wstrzymany. Okoliczności wypadku bada KPP Ostrowiec.

Artur Głodek

o autorze

Redakcja