22 czerwca w Kamieńcu Ząbkowickim (powiat ząbkowickim) odbędzie się II turniej Najtwardszy Strażak Przetrwa, turniej będzie zorganizowany w ramach Kamienieckiej Biesiady Strażackiej. Jak rok temu, nasz serwis objął patronat medialny nad tą strażacką imprezą.

Cały turniej zbliżony jest do międzynarodowych zawodów Toughest Firefighter Alive (TFA), a poprzednia edycja cieszyła się orgomnym zainteresowaniem – na lini startu stanęło aż 45 zawodników, z czego do lini mety dotarło 42, a zwycięzcą został: MAREK LEŚNICKI z Komendy Powiatowej PSP w Świdnicy. Zawodnicy będą musieli stawić czoła czterem konkurencjom sprawnościowym (węże, ciężary, przeszkody oraz schody), które będą wykonywane jedna po drugiej bez przerwy na odpoczynek.

Dla zawodników, którzy wybierają się w tym roku na zawody TFA do Torunia będzie to możliwość sprawdzenia swoich sił, &wytrzymałości oraz kondycji fizycznej – podkreślają organizatorzy, którzy mają ogromną nadzieję na jeszcze większą frekwencje oraz zabawę.

Turniej rozpoczyna się 22 czerwca 2013 roku w Kamieńcu Ząbkowickim.

Koszt wpisowego jednego uczestnika to 35zł, każdy uczestnik otrzymuje koszulkę turnieju oraz obiad. Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonać do 14 czerwca 2013, ilość zawodników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Dla zwyciężców organizatorzy przewidują nagrody rzeczowe.
&

&&

Zachęcamy do rejstracji zawodników poprzez formularz na naszej stronie inetrnetowej: www.ospkamieniec.pl

o autorze

Redakcja