Około godziny 5.15 na ulicy Wspólnej doszło do poważnie wyglądającej kolizji drogowej z udziałem trzech samochodów osobowych.

Według świadków oraz pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, do zdarzenia doszło gdy jadący z nadmierną prędkością ulicą Wspólną kierowca samochodu osobowego marki volkswagen golf, wpadł w poślizg i uderzył w słupek bramy wjazdowej do jednej z posesji. Volkswagena obróciło po czym uderzył w zaparkowany na chodniku samochód osobowy marki fiat 126p. Siła uderzenia była na tyle duża, że „maluch” uderzył jeszcze w tył zaparkowanego przed nim mercedesa.

Kierowca wraz z dwoma pasażerami, po krótkiej przepychance, z właścicielem fiata zbiegli z miejsca zdarzenia. Według poszkodowanego właściciela fiata wszyscy mężczyźni w wieku od 25 do 30 lat podróżujący golfem byli pijani. Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców kolizji i w okolicach ulicy Władysława IV udało się zatrzymać jednego z pasażerów volkswagena golfa.

Policja prowadzi teraz przesłuchanie pasażera golfa, dzięki któremu zbada szczególy kolizji. Zidentyfikowanie kierowcy oraz drugiego z pasażerów volkswagena to tylko kwestia czasu.

Podczas tego zdarzenia nikomu nic się nie stało.

Źródło: Elbląg24

o autorze

Redakcja