W dniu dzisiejszym kilka minut po godzinie siódmej rano na drodze krajowej numer 61 doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęło pięć osób. Do wypadku doszło na odcinku drogi pomiędzy Drogoszewem a Miastkowem.

Najprawdopodobniej jadący od strony Łomży samochód osobowy wykonując manewr wyprzedzania wpadł w poślizg po czym dachował i uderzył w drzewo.

Z informacji podanych przez Jana Chudzińskiego ze straży pożarnej w Łomży wynika że samochodem podróżowało sześć osób z których pięć poniosło śmierć na miejscu a szósta – kierowca samochodu została przewieziona do szpitala. Na miejscu pracują policjanci i prokurator. &

Siła uderzenia była bardzo duża, wnioskując ze zdjęć prędkość pojazdu również znacznie przekroczona. Przybyli na miejsce ratownicy nie potrafili określić marki pojazdu, przypuszczalnie jest to opel vectra.

Dziękujemy użytkownikowi dudi216 za nowe informacje na temat wypadku, jednocześnie wyjaśniamy iż w momencie pisania artykułu redakcja dysponowała tylko materiałami przedstawionymi w artykule. Poniżej link załączony przez dudi216.

LINK

Foto: 4lomza.pl

o autorze

Redakcja