Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, iż w dniach 3-9 czerwca 2014r nasz partner firma Kadimex będzie współgospodarzem pokazów dynamicznych ich Partnera Handlowego – firmy PARATECH z USA.

&Jak wiecie, firma PARATECH jest w Polsce głównie znana z narzędzia HOOLIGAN natomiast oprócz tego posiada szeroki wachlarz produktów do stabilizacji zdarzeń drogowych jak i budowlanych. Raz w roku ich instruktorzy przygotowują „tour show” po swoich partnerach handlowych w Europie i podczas praktycznych pokazów prezentują możliwości i sposoby zastosowania swojego sprzętu.

Nie było łatwo firmie Kadimex ich ściągnąć w tym czasie albowiem nieprzewidziane zdarzenia w Bośni spowodowały, iż są stale obecni na tamtych terenach i pomagają w ratowaniu swoją wiedzą i doświadczeniem.

Kadimex, wiedząc jak ważnym elementem w pracy strażaków są praktyczne ćwiczenia zaproponował taki pokaz w kilku Komendach PSP i za ich zgodą (za co serdecznie dziękujemy) możemy Wam przedstawić kilka ciekawych wariantów stabilizacji różnego rodzaju zdarzeń drogowych i budowlanych.

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na te pokazy, które odbędą się wg. poniższego harmonogramu:

  1. 3 czerwca patronat KP PSP Oleśnica pokazy na terenie poligonu w miejscowości Cieśle k. Wrocławia – godz. 14:00
  2. 4 czerwca patronat KM PSP Poznań i SAP Poznań pokazy na terenie poligonu w miejscowości Luboń ul. Magazynowa – godz. 10:00
  3. 5 czerwca patronat KM PSP Bydgoszcz i Szkoła Podoficerska PSP w Bydgoszczy pokazy na terenie Szkoły Podoficerskiej w Bydgoszczy ul. Glinki 86 godz. 10:00
  4. 6 czerwca patronat KW PSP Gdańsk pokazy na terenie poligonu JRG 5 w Gdańsku ul. Beniowskiego 7 – godz. 10:00
  5. 9 czerwca patronat KW PSP Warszawa pokazy na terenie poligonu KW PSP Warszawa w Pionkach ul. Zakładowa 1 – godz. 10:00

Jeszcze raz bardzo mocno dziękujemy Komendom za ich pomoc i zaangażowanie w organizacji Paratech Tour, a wszystkich zainteresowanych gorąco zaprasza Polski Serwis Pożarniczy – Remiza.com.pl wraz z zarządem i pracownikami Kadimex S.A.

o autorze

Redakcja