Dzisiaj około godz. 07.30 na drodze wojewódzkiej nr 843 w miejscowości Pokrówka (woj. lubelskie) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki BMW. Samochód jest doszczętnie zniszczony.&

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący samochodem BMW na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, &zjechał z drogi i uderzył w drzewo, a następnie dachował. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosło dwóch mężczyzn. Trzeci w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala. Miał bardzo duży obrzęk mózgu. Niestety zmarł na skutek zatrzymania akcji serca.

W wyniku zdarzenia&na miejscu&śmierć ponieśli dwaj mężczyźni w wieku 22 i 23 lat. Jeden mężczyzna został zabrany do szpitala. Otrzymaliśmy informację, że pomimo pomocy medycznej zmarł. – poinformowała&mł. asp. Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie.

Przyczyną tragedii była prawdopodobnie nadmierna prędkość. Prowadzone przez policjantów czynności pozwolą na ustalenie osoby kierującej samochodem oraz innych okoliczności tego zdarzenia.

Foto: KWP Lublin

o autorze

Redakcja