Smutne informacje przekazała Komenda Stołeczna Policji. Podczas przeszukiwania zbiornika w pobliżu węzła Pruszków policjanci odnaleźli ciało 5-letniego Dawida.

Niedawno policjanci prowadzący poszukiwania na trasie pomiędzy Warszawą, a Grodziskiem znaleźli ciało dziecka. Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, jesteśmy przekonani, że należy ono do 5-letniego Dawida. Wskazuje na to wiele cech wskazuje na to ubiór – poinformował oficer prasowy Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji.

W środę 10 lipca około godziny 17 ojciec zabrał chłopca z domu i odjechał w nieznanym kierunku szarą skodą fabią. Po czterech godzinach poszukiwań policjanci otrzymali informację, że ojciec 5-latka nie żyje, został potrącony przez pociąg. Trzy kilometry dalej odnaleziono samochód. Od tamtej pory setki policjantów, strażaków i żołnierzy przeszukało kilka tysięcy hektarów.

Dziękuje wszystkim za pomoc. To były największe poszukiwania przeprowadzone przez polską policję w historii – stwierdził rzecznik. – Finał niestety jest najgorszy z tych możliwych – dodał.

o autorze

Redakcja/Łukasz
Kontakt: lukasz@remiza.pl