Zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe na zakup protez nóg. Obie nogi na wysokości podudzia straciłem w wypadku komunikacyjnym. Amputowano i zaopatrzono je w sierpniu. Obecnie poruszam się na tymczasowych protezach, które służą do nauki chodzenia i trzeba je wymienić po około pół roku.

Nie jestem osobą zamożną, utrzymuję się z pensji, jestem pracownikiem Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie. Pracuję na stanowisku Starszego Ratownika-Kierowcy. Niestety nie stać mnie na wydatek jakim jest zakup protez nóg.

Mimo ciężkiej sytuacji nie straciłem chęci do życia, wierzę, że z pomocą ludzi dobrej woli udami się zrealizować moje marzenie. Bardzo chciałbym znowu chodzić, protezy są moją przepustką do powrotu do normalnego życia a co najważniejsze do służby.

Nie chcę być ciężarem dla moich bliskich, a wręcz przeciwnie. Protezy są bardzo drogie i niestety nie jestem w stanie sam ich sfinansować. Dlatego proszę o pomoc. Koszt jednej protezy to około 40 tys. zł. Jeżeli będę mógł liczyć na wsparcie będę ogromnie wdzięczny i szczęśliwy. Z góry dziękuję za wszelką pomoc i serce.

Aktualnie przyjaciele Marcina prowadzą na jego rzecz aukcje internetowe na portalu Allegro, w których wylicytować można m.in. książkę Marka Kondrata z autografem, rakietę tenisową Marcina Matkowskiego z autografem, koszulkę Marka Kolbowicza z autografem, jak również w niedługim czasie na aukcjach pojawią się : książka Andreasa Iniesty (FC Barcelona) z autografem, hełm strażacki upamiętniający śmierć 343 strażaków podczas akcji ratowniczej pod WTC w Nowym Jorku (tylko kilka sztuk na świecie!) i wiele innych.

Strona internetowa stworzona specjalnie dla Marcina. Znajdziecie na niej wyszystkie niezbędne informacje jak można mu pomóc.

o autorze

Redakcja