21-letnia Strażaczka z Ochotniczej Straży Pożarnej w Głowience przed świętami Bożego Narodzenia dostała poważnego wylewu, który spowodował częściowy paraliż ciała. Obecnie zbierane są fundusze, które mają pomóc przejść pracochłonną i kosztowną rehabilitację.

Annie Zajdel, młodej i pozytywnie nastawionej do świata druhnie z OSP Głowienka, pomagają nie tylko przyjaciele i rodzina. Mieszkańcy Krosna i okolic mogą wziąć udział w charytatywnej licytacji zorganizowanej przez Magdalenę Konop (fotografkę) oraz Paulę Menet z krośnieńskiego zakładu fryzjerskiego. Obie panie połączyły siły i oferują w nagrodę sesję zdjęciową połączoną z makeupem. Organizatorki aukcji informują, że sesja może być skierowana zarówno dla pary, jak i do jednej osoby. Wspominają też, że jest to idealny prezent dla ukochanej na walentynki.

Aukcja kończy się 13 lutego 2016 roku o godzinie 18:00. Szczegóły dostępne są na stronie aukcji. Zwycięzca będzie mógł wylicytowaną kwotę przynieść na spot Nocnej Jazdy Bez Celu w Krośnie, który na dzień przed walentynkami wyruszy od 20:00 specjalnie dla Aśki. Całą kwotę może również przekazać w wybrany przez siebie sposób.

Pomóc 21-letniej dziewczynie może dosłownie każdy, nie tylko mieszkańcy Krosna i okolic.

W tym celu udostępniony został numer konta (25 1090 2590 0000 0001 2175 7148), na który każdy może przelać dowolną kwotę. Pieniądze, w tytule opisane jako „rehabilitacja”, zostaną w pełni przeznaczone na pomoc Strażaczce z Głowienki.

Więcej informacji na temat pomocy znajdziecie na stronie krosno112.pl.

 

o autorze

Redakcja/K