Zwracamy się do Państwa z apelem o pomoc dla Jakuba, mieszkańca powiatu siedleckiego. W niedzielny poranek uległ on poważnemu wypadkowi, lekarze oceniają jego stan na bardzo ciężki. 

Niezbędny jest natychmiastowy zabieg transfuzji krwi oraz operacja, w celu jej przeprowadzenia potrzebna jest krew, grupa BRh+, (każda inna grupa krwi może być oddana, w zamian za inną grupę przekazaną do banku Jakub otrzyma swoją). Kuba na co dzień jest strażakiem OSP, wiele razy ratował mienie i życie będąc druhem Ochotniczej Straży Pożarnej w Czołomyjach, teraz to On potrzebuje pilnej waszej pomocy.

Około godziny 6.15 w miejscowości Ogrodniki na odcinku Mordy - Czołomyje, kierujący samochodem osobowym KIA 24 - latek na prostym odcinku drogi powiatowej stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

Około godziny 6.15 w miejscowości Ogrodniki na odcinku Mordy – Czołomyje, kierujący samochodem osobowym KIA 24 – latek na prostym odcinku drogi powiatowej stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

Przy oddawaniu krwi należy pamiętać o wypełnieniu oświadczenia dotyczącego chęci oddania krwi na konkretną osobę. Oświadczenia należy składać w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach.

Podczas oddawania krwi należy podać poniższe dane:
Jakub Kobyliński
Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach, Oddział intensywnej terapii.

Oddział RCKiK w Siedlcach znajduję się przy ul. Formińskiego 14, krew można oddawać od 07.00 – 13.00.

 

o autorze

Redakcja