Pisaliśmy już o wyciągarkach PowerWinch i modelu PW18000. Jednak przygotowaliśmy na kwiecień ekskluzywną ofertę tylko dla jednostek Straży Pożarnej.&Wyciągarka o uciągu ponad 8 ton za 1950 zł netto (zamiast 2600 zł)!

W ramach przypomnienia zacznijmy od tego, że opisywany model spełnia dość rygorystyczne wymagania normy SAE J706. Ma również znak CE. Legitymuje się mocą 8182 kg – wystarczy nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Wyciągarkę do wozu strażackiego musi cechować nie tylko duża moc, ale i odpornością na wydłużoną pracę pod bardzo dużym obciążeniem.

PowerWinch PW18000 – solidne wykonanie dostaniesz w cenie!

Wyciągarka robi dobre wrażenie. Jej obudowa jest bardzo solidna, wykonana z dobrej gatunkowo stali. Ważne jest to, że stopy montażowe zostały wzmocnione żeliwem. Przy odpowiednim montażu ciężko będzie to urządzenie wyrwać.

W zestawie producent daje nam standardową liczbę dodatków. Znajdziemy tu:

  • Linę stalową zakończoną hakiem
  • Prowadnicę rolkową
  • Pilot przewodowy oraz sterowanie bezprzewodowe
  • Śruby montażowe
  • Przewody do akumulatora
    &

Dodatkowo mamy tu wyposażenie standardowe dla tej klasy sprzętu – bardzo solidną konstrukcję, &wytrzymały hamulec i ergonomiczne sprzęgło. Jest to wyciągarka do zadań specjalnych, dlatego podczas jej produkcji dołożono wszelkich starań, aby elementy były wysokiej jakości i charakteryzowały się dużą wytrzymałością.

Jeszcze nigdy wyciągarka tej klasy nie była dostępna w tak niskiej cenie – jedyne 1950 zł netto!!!&Bądź gotowy do akcji! Wyposaż swój wóz w profesjonalną wyciągarkę!

o autorze

Redakcja