Na drodze krajowej nr 6, kilka kilometrów za Pogorzelicami w stronę Słupska doszło do śmiertelnego wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. 39-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego podczas wyprzedzania kolumny samochodów zahaczył o jeden z samochodów. Odbił się od niego i uderzył w barierki po drugiej stronie jezdni.

Lekarze oraz ratownicy medyczni próbowali reanimować mężczyznę na miejscu zdarzenia, ale nie przyniosły one skutku. Policja sprawdza, czy manewr wyprzedzania był wykonywany prawidłowo, bo być może jeden z kierowców samochodu próbował wykonywać manewr wyprzedzania w tym samym czasie.

11212285_882825471755648_1856693416_n

Na miejsce natychmiast zadysponowano jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Lęborku oraz OSP Nowa Wieś Lęborska. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

o autorze

Mateusz
Pomysłodawca i twórca Polskiego Serwisu Pożarniczego – Remiza.pl. W serwisie zajmuje się dosłownie wszystkim – od administracji serwisu po redagowanie nadesłanych tekstów. Straż pożarna to jego życie, co zresztą widać. Na co dzień strażak – ochotnik, który wdraża w życie pomysły oraz nowe funkcje w naszym serwisie.