Przez 10 lat z pasją tworzymy ten branżowy serwis internetowy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to dzięki Wam się rozwijamy i istniejemy. Dlatego idąc na wprost Waszym oczekiwaniom dajemy Wam szansę współtworzenia największego serwisu internetowego o tej tematyce. Dodając materiały z wydarzeń i uroczystości, nie tylko promujesz swoją pracę, region, ale także otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na ciekawe, strażackie gadżety!

Nasz program partnerski dedykujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu. Każdy z Was ma możliwość sprawdzić się w roli dziennikarza na naszych łamach! Wystarczy założyć u nas konto i w pełni korzystać z funkcji i praw użytkownika.

Przede wszystkim chcielibyśmy zachęcić do współpracy wszystkich autorów regionalnych stron internetowych o tematyce ratowniczej (Miasto112). Chcielibyśmy, aby Wasze cenne materiały ujrzało dużo więcej osób, dzięki czemu możecie znacznie szerzej promować swoje prace i działalność.

Aktualnie najwięcej punktów można zdobyć poprzez dodawanie treści na nasz serwis. W zależności od tego, jak dobrze napiszecie swój artykuł redakcja przyzna Wam punkty za jakość. Ponadto, specjalnie wyliczoną ilość dodatkowych punktów otrzymacie w momencie, gdy Wasz kontent pobije serca użytkowników (ilość wyświetleń oraz komentarze). Nie musicie się zbytnio martwić o poprawność materiału – redakcja sprawdza tekst, a gdy trzeba redaguje go. Pamiętajcie, że tekst i zdjęcia muszą być Waszego autorstwa.

Punkty zbieracie również za aktywność w naszym serwisie – za rejestrację konta, zalogowanie się,  komentowanie treści, klikanie w linki specjalne oraz rozbudowanie swojego profilu. Oczywiście nie zapomnieliśmy o rozwoju naszego forum i grup – tam również za tworzenie tematów, postów zdobywacie automatycznie punkty!

Także nie pozostaje nic innego, jak rejestrować się i zdobywać znajomości – to również jest punktowane!

Program Partnerski jest jeszcze we wczesnej fazie rozwoju, tak więc czeka Was jeszcze wiele nowych i ciekawych możliwości. Ilość punktów oraz za co zostały przyznane zobaczycie w swoich profilach.

Osoby ambitne i aktywne w naszym programie mogą dostać propozycję stałej redakcyjnej współpracy. Będą one mogły reprezentować nasz serwis jako redaktor, czy fotoreporter pod naszą marką i legitymacją prasową.

Program Partnerski jest jeszcze we wczesnej fazie rozwoju, tak więc czeka Was jeszcze wiele nowych i ciekawych możliwości. Ilość punktów oraz za co zostały przyznane zobaczycie w swoich profilach.

Osoby ambitne i aktywne w naszym programie mogą dostać propozycję stałej redakcyjnej współpracy. Będą one mogły reprezentować nasz serwis jako redaktor, czy fotoreporter pod naszą banderą i legitymacją prasową.

Ilość przyznanych punktów zależy od naszej redakcji. To ona ocenia Wasze nadesłane materiały, redaguje i decyduje o publikacji przyznając punkty. Ilość punktów zobaczysz na swoim profilu.