Remiza.com.pl jest największym polskim serwisem o tematyce pożarniczej. Od lat jedyny profesjonalny internetowy serwis tego typu skupiający strażaków, ratowników medycznych oraz miłośników straży pożarnej i ochrony przeciwpożarowej. Działamy na najszybszej obecnie platformie medialnej, jaką jest Internet oraz docieramy z miesiąca na miesiąc do coraz szerokiej liczby odbiorców.

Serwis Remiza istnieje od 2006 roku, nasza redakcja jest doświadczonym zespołem, który profesjonalnie podchodzi do każdego zadania – również w zakresie reklamy. Dzięki szerokiemu spectrum odbiorców – zarówno funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej i strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych, jak i przedstawicieli innych służb mamy możliwość promowania różnego rodzaju produktów na szeroką skalę.

Z powodzeniem działamy w Social Media, gdzie zdobywamy coraz większą liczbę naszych fanów i wykorzystujemy do bezpośredniego kontaktu z nimi. Facebook, Instagram, czy Twitter nie ma przed nami tajemnic – ciągle rozwijamy swoje profile i możemy pochwalić się największym zasięgiem w tej branży.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy z naszym serwisem. Dzięki temu nasz serwis może rozwijać się dalej, a Wasze usługi, produkty będą w profesjonalny sposób promowane w miejscu, gdzie zainteresowanie tą branżą jest największe.

Wystarczy policzyć sobie koszty normalnych działań marketingowych – wystawa na targach, czy pokazy sprzętu w jednostkach. Według oficjalnych danych targi Edura 2014 odwiedziło ponad 6000 zwiedzających. Koszt noclegu pracowników, stoiska, wyżywienie, prezentacji sprzętu są potężne. Serwis Remiza odwiedza dziennie od 6000 do 10 000 użytkowników, więc za dużo niższą cenę zasięg Twojej reklamy jest większy (dla zainteresowanych wyślemy statystyki serwisu). W dodatku macie Państwo pewność, że dzięki statystykom wiesz ile osób odwiedza materiały promocyjne.

Edura 2014

Targi Edura 2014 odwiedziło ponad 6000 zwiedzających. Serwis Remiza ma dużo większy zasięg i możliwości.

W tym podstawowym pakiecie reklamowym proponujemy państwu przede wszystkim:

 • Trzy bannery małego formatu, które mają określony rozmiar i miejsce w dolnych miejscach naszego serwisu. Sposób ich wyświetlenia będzie losowy.
 • Katalog firm – wpis podstawowy. To idealne miejsce do promocji swoich usług, produktów. Staramy się, aby w naszym katalogu pojawiły się tylko sprawdzone firmy, które gwarantują wysoką jakość obsługi klienta. W tej wersji podstawowej macie Państwo do dyspozycji – zdjęcie główne, opis firmy, bezpośrednie dane kontaktowe oraz możliwość zaprezentowania trzech produktów/usług. Wpis zostaje zapisany w odpowiedniej kategorii.
 • Artykuł sponsorowany – na Państwa życzenia zamieszczamy artykuł sponsorowany w odpowiednim dziale na naszym serwisie. Artykuł jest jedynie sprawdzany przez redakcję i publikowany.
 • Promocja artykułu sponsorowanego – artykuł sponsorowany pojawia się również na naszym Facebooku.

W tym rozszerzonym pakiecie reklamowym proponujemy państwu przede wszystkim:

 • Cztery bannery średniego formatu, które mają określony rozmiar i miejsce w dolnych miejscach naszego serwisu. Sposób ich wyświetlenia będzie losowy.
 • Katalog firm – wpis rozszerzony. To idealne miejsce do promocji swoich usług, produktów. Staramy się, aby w naszym katalogu pojawiły się tylko sprawdzone firmy, które gwarantują wysoką jakość obsługi klienta. W tej wersji podstawowej macie Państwo do dyspozycji – zdjęcie główne, opis firmy, bezpośrednie dane kontaktowe oraz możliwość zaprezentowania pięciu produktów/usług. Wpis zostaje zapisany w odpowiedniej kategorii.
 • Artykuł sponsorowany – na Państwa życzenia zamieszczamy artykuł sponsorowany w odpowiednim dziale na naszym serwisie. Artykuł jest jedynie sprawdzany przez redakcję i publikowany.
 • Promocja artykułu sponsorowanego – artykuł sponsorowany pojawia się również na naszym Facebooku. Wysyłamy go również za pomocą naszego newslettera  do 5000 osób, które zapisane są w naszej branżowej bazie danych.

W tym pakiecie premium proponujemy państwu przede wszystkim:

 • Wszystkie pozycje reklamowe o każdym formacie – będą one się losowo wyświetlały, jednak w najważniejszych miejscach serwisu o wyższym priorytecie.
 • Katalog firm – wpis premium. To idealne miejsce do promocji swoich usług, produktów. Staramy się, aby w naszym katalogu pojawiły się tylko sprawdzone firmy, które gwarantują wysoką jakość obsługi klienta. W tej wersji podstawowej macie Państwo do dyspozycji – zdjęcie główne, opis firmy, bezpośrednie dane kontaktowe w raz z mapą dojazdową oraz możliwość zaprezentowania 10 swoich produktów/usług. Wpis zostaje zapisany w odpowiedniej kategorii oraz promowany na stronie głównej serwisu. Istnieje możliwość dodania materiału „wideo” w powyższym wpisie.
 • Artykuł sponsorowany – na Państwa życzenia zamieszczamy artykuł sponsorowany w odpowiednim dziale na naszym serwisie. Prace nad artykułem można bezpłatnie zlecić naszej redakcji. 
 • Promocja artykułu sponsorowanego – artykuł sponsorowany pojawia się również na naszym Facebooku – jako wpis sponsorowany, płatny oraz wysyłany jest za pomocą naszego newslettera, który jest do Państwa dyspozycji (wysyłka gazetek promocyjnych, informacji).
 • Podlinkowane słowa klucze w poszczególnych słowach w artykułach oraz aktualnościach (użytkownicy zyskują punkty za klikanie w linki specjalne).

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami, prosimy o kontakt na [email protected]. Jednocześnie informujemy, że pakiety reklamowe sprzedawane są w systemie miesięcznym, kwartalnym oraz rocznym. Według potrzeb można migrować między pakietami w danym miesiącu.