Nadchodzi zima, czas ciężkich warunków dla pojazdów bojowych! Wszyscy wiemy jak ważny podczas wyjazdu na akcję jest czas i samochód w stanie gotowości.

Brak zasilania, bądź konieczność skomplikowanego odłączania może mieć krytyczny wpływ na powodzenie całej akcji, dlatego tak ważne jest odpowiednie zaplecze!

Współpracując od wielu lat z licznymi Jednostkami Straży Pożarnej firma 4×4 Terenowiec przygotowała nową, atrakcyjną ofertę na zestawy ‘Szybki wyjazd’. Warto zapoznać się z prawdopodobnie najlepszymi cenami na rynku i już dziś zaopatrzyć w niezbędny sprzęt!

Zestawy typu ‘Szybki wyjazd’ amerykańskiej marki Kussmaul i szwedzkiego Cteka (zdecydowana konkurencja dla Rettboxa) pozwalają stale monitorować pojazdy strażackie i utrzymywać je w gotowości bojowej. Dzięki profesjonalnej, mikroprocesorowej ładowarce akumulatory są zawsze naładowane, a ich żywotność zwiększa się kilkukrotnie.

Zestaw samowypinający wtyczka + gniazdo skraca do minimum czas potrzebny do wyjazdu. Uruchamiając silnik przewód jest odrzucany automatycznie, a my jesteśmy gotowi do akcji!

Pobierz katalog ‘Szybki wyjazd’

Firma 4×4 Terenowiec
od 1999 roku dostarcza akcesoria do pojazdów specjalnych na potrzeby: Wojska, Straży, Policji, Energetyki, Służb komunalnych, Drogownictwa itp. Współpracuje zarówno z producentami jak i użytkownikami pojazdów specjalnych, aby jak najlepiej poznać specyfikę danej branży i dobrać sprzęt, który najlepiej będzie spełniał wszystkie wymagania. Bogata oferta pozwala na dostosowanie wyposażenia ściśle do wymogów użytkownika.

o autorze

Redakcja