SafeTech Marian Hoppe na pierwszym miejscu stawia rozwój i innowacje. Aby zwiększyć zatrudnienie spółka przeniosła się do nowo wybudowanego obiektu, chcąc w nim realizować nowe projekty, na które przez kilkanaście lat zbierano doświadczenie. Właściciel firmy to chodzące kompendium wiedzy na temat bezpieczeństwa gazowego, pożarowego i nie tylko. Stąd firma znana jest przede wszystkim jako doradca, a potem jako dostawca.

Firma powstała w 2003 roku. Założył ją Marian Hoppe, pasjonat technologii bezpieczeństwa. Od początku u podstaw funkcjonowania firmy leżało jak najlepsze zrozumienie potrzeb Klientów oraz troska o ich zaspokojenie. Po czasie SafeTech był już postrzegany jako doradca oferujący najlepsze możliwe rozwiązania dostępne na rynku, opierający się na produktach najbardziej uznanych marek. Poziom prac jest gwarantowany między innymi przez certyfikaty ISO 9001, NCAGE, ciągłe szkolenia oraz listy autoryzujące od niektórych producentów. Jednak najlepszą wizytówka jest stale rosnąca liczba klientów oraz pól, na których służą doradztwem i produktami.

2

Do najważniejszych zadań firmy należy całościowa obsługa Klienta poczynając od:

  • doradztwa, szkoleń, treningów
  • przez usługi pomiarowe, serwisowe, utylizacyjne większości naszych produktów
  • oraz fizyczne dostarczenie wszelkich możliwych rozwiązań (sprzedaż zaawansowanej technologii aż po drobne przedmioty niezbędne w codziennej pracy naszych Klientów)

Misją firmy jest poczucie całkowitego bezpieczeństwa pracy jej Klientów we wszystkich branżach przemysłu, służbach bezpieczeństwa, komunalnych, transportowych i innych. SafeTech Marian Hoppe realizuje swoją misję poprzez techniczne i merytoryczne zabezpieczanie firm i osób, które pracują w niebezpiecznych warunkach.

 
resqtec

Firma współpracuje z najbardziej docenianymi producentami w technologiach bezpieczeństwa między innymi z:

firmy
Najbardziej prestiżowym ostatnim projektem jest współpraca przy ORP Ślązak. Firma wyposaża okręt w sprzęt do obrony przed ogniem, wodą i do współpracy ze śmigłowcem. Okręt będzie mógł się pochwalić najnowocześniejszymi rozwiązaniami w skali światowej.

Powodem do dumy jest autorski produkt z dziedziny pomiaru gazów w atmosferze przy możliwości ich zdalnego przesyłania i analizowania. SafeTech Atmosfera działa już na statku ratowniczym m/s Kapitan Poinc. W konkursie Lider Bezpieczeństwa Państwa 2015 firma otrzymała za niego Nagrodę Diamentową, z uznaniem Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Powodzeniem cieszą się również autorskie szkolenia, które SafeTech realizuje dla strażaków, dotyczące nie tylko bezpieczeństwa gazowego (w swojej Akademii Bezpieczeństwa SafeTech), ale również treningi gaszenia pożarów za pomocą urządzeń treningowych i gaśniczych. Firma wyposaża bowiem służby strażackie w sprzęt do oddymiania i gaszenia, pożarów, ochrony osobiste jak hełmy, kombinezony, suszarki czy aparaty oddechowe, kamery termowizyjne i oświetlenie. W zasadzie w ofercie firmy strażak może całkowicie skompletować sprzęt do walki z ogniem i zabezpieczyć siebie samego.

Firma szuka Asystenta Serwisanta i przede wszystkim Przedstawiciela Handlowego – tutaj w naszych szeregach chętnie przywitamy byłego strażaka lub osobę z doświadczeniem z  branży technologii bezpieczeństwa. Zespół nasz tworzą ludzie z ogromnym doświadczeniem, rozsmakowani w swojej pracy, ale nie uznający wyścigu szczurów.

Dołącz do nas już dzisiaj!

o autorze

Redakcja