Właścicielem sklepu BHP i ppoż jest firma SAP. Na chwilę obecną w ofercie sklepu znajduje się 2600 różnych produktów. Tworzą go fachowcy z wieloletnim doświadczeniem.&

Zgodnie z rozwinięciem nazwy&SAP – Science And Protection (Nauka i Ochrona)&firma chce zaoferować swoim klientom innowacyjne rozwiązania z zakresu ochrony przeciwpożarowej zarówno dla przemysłu, jak również gospodarstw domowych. Ochrona zdrowia to także apteczki samochodowe, apteczki zakładowe i przemysłowe renomowanych producentów. Dbałość o jakość oferowanych produktów oraz świadczonych usług to główna dewiza&firmy SAP.

W&firmie&zatrudnione są jedynie&osoby z udokumentowanym i wieloletnim doświadczeniem w branży. Zespół swą fachową wiedzą służy stałym klientom poradami z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz BHP.

W&ofercie sklepu&znajdziecie tylko&produkty renomowanych producentów. Wszystkie znaki BHP oraz instrukcje BHP i Ppoż, jakie są w sprzedaży zostały przetestowane przez członków firmy. Dzięki temu obsługa sklepu wie, jak dany produkt &sprawdza się w praktyce.&

W związku z okresem zakupów w jednostkach przygotowaliśmy specjalne rabaty dla naszych czytelników. W zamówieniu wystarczy podać hasło REMIZA.

Produkty objęte rabatem to:

  • Kasetka na klucz ewakuacyjny – 5 %
  • Szafki ochronne – 5%
  • Taśmy antypoślizgowe – 2%

Poza rabatami produkty, godne zainteresowania to:

Przenośny zestaw pierwszej pomocy z elementem odblaskowym

Przenośny zestaw pierwszej pomocy plecakowy&zawiera opakowanie z tkaniny w wodoodpornej. Zestaw pierwszej pomocy jest w kształcie plecaka wyposażony w pasy, które można założyć na ramię. Ponadto posiada uchwyt na rękę. Dzięki temu można z nim pracować w szczególnych warunkach – nawet tych ekstremalnych.&Wszystkie produkty w apteczce posiadają&CE,&a wyposażenie wyprodukowane zostało zgodnie z normami&UE.

Spray gaśniczy 500 ml

Spray gaśniczy&to uniwersalny środek gaśniczy przeznaczony do gaszenia pożarów typu A i B.&Spray gaśniczy to środek pozwalający na gaszenie urządzeń elektrycznych będących pod napięciem do 1000 V. Wyjątkowe właściwości chłodzące oraz bardzo wysoka wydajność (zbliżone do właściwości gaśnicy 2 kg) pozwalają skrócić czas gaszenia pożarów. Posiada&Atest PZH.

Po pełną ofertę firmy SAP zapraszamy na stronę&www.sklepbhpippoz.pl&

Telefon:&536 889 998
Mail:&info@sklepbhpippoz.pl

o autorze

Redakcja