Dziś 07.07.2013r. chwilę przed godziną 16:00 na drodze krajowej nr 11 pomiędzy Sarnowem a Krzywizną w powiecie kluczborskim doszło do wypadku.

Kierujący samochodem osobowym marki Audi po wyjściu z zakrętu stracił panowanie nad kierowanym pojazdem zjechał na przeciwny pas drogi i wpadł do rowu. Po chwili pojazd stanął w płomieniach.

Dwie osoby z pojazdu ewakuowały się same, jednak kolejne dwie ewakuował strażak z KP PSP w Kluczborku który znajdował się na wolnym – informuje mł. kpt. Łukasz Olejnik z Komendy Wojewódzkiej PSP w Opolu.

Samochodem podróżowały cztery osoby, trzy z nich zostały zabrane przez ZRM do szpitala. Jak się okazało kierujący był pijany, w wydychanym powietrzu miał ponad 3,5 promila alkoholu.

Działania przybyłych na miejsce czterech zastępów straży pożarnej z Byczyny i Kluczborka polegały na ugaszeniu płonącego pojazdu oraz pomocy zespołom ratownictwa medycznego w udzielaniu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Na czas prowadzonych działań droga została całkowicie zablokowana

o autorze

Redakcja