Zarząd firmy Szczęśniak Pojazdy Specjalne przekazał bezpłatnie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kościelisku samochód dowodzenia i łączności.

Jest to średni samochód dowodzenia i łączności na podwoziu Volvo FL260 4×2 z zabudową wykonaną w formie izotermy z materiałów kompozytowych.

Przekazanie średniego samochodu dowodzenia i łączności dla OSP Kościelisko

Dzisiaj w naszej firmie zjawili się wyjątkowi Goście, którzy brali udział w niecodziennym wydaniu… 😁Przedstawiciele OSP Kościelisko wraz z Wójtem odebrali kluczyki do swojego "nowego" pojazdu! 👨‍🚒Średni samochód dowodzenia i łączności na podwoziu Volvo FL260 decyzją Zarządu firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. został bezpłatnie przekazany do OSP Kościelisko! 🚒🥳Ta wyjątkowa chwila z pewnością zapisze się w historii zarówno OSP jak i naszej firmy. W końcu niecodziennie mają miejsce tak przyjemne chwile! Kolegom z OSP życzymy tylu powrotów ilu wyjazdów oraz by samochód służył długie lata!

Opublikowany przez Szczęśniak Pojazdy Specjalne Wtorek, 9 czerwca 2020

Samochód ostatnie lata spędził na placu firmy i był prezentowany na targach. Został wykonany w ramach zamówienia, które nie zostało zakończone pozytywnie.  

Przedstawiamy nasz najnowszy nabytek – średni samochód dowodzenia i łączności Volvo FL 260 od Szczęśniak Pojazdy Specjalne 🙂 W najbliższym czasie przedstawimy więcej zdjęć i informacji.

Opublikowany przez OSP Kościelisko Wtorek, 9 czerwca 2020

To pierwszy taki samochód w Ochotniczej Straży Pożarnej. 

Foto. OSP Kościelisko 

o autorze

Redakcja/Łukasz