Wraz z firmą Fire-Max przygotowaliśmy dla Państwa nie lada gratkę! Idąc na przeciw sytuacji epidemicznej w kraju, postanowiliśmy dać Państwu możliwość przetestowania / wypożyczenia narzędzia do masowego pomiaru temperatury SEEK SCAN.

SEEK SCAN to termowizyjny system do masowego pomiaru temperatury ciała. Z zachowaniem dystansu społecznego, pomaga wykryć stan gorączkowy, mogący być objawem zarażenia, zapewniając wzrost bezpieczeństwa wszystkich zgromadzonych w budynku. System jest lekki i mobilny a instalacja trwa kilka minut, ten sam Seek Scan można wykorzystywać w dowolnych miejscach w zależności od potrzeb, np. zgodnie z kalendarzem spotkań i imprez masowych. Warto, bo zapewnia bardzo dokładny pomiar (+/- 0,3 st.C) i jako jedyny na rynku posiada algorytm, który dostosowuje się do zmiennych warunków otoczenia, co czyni pomiar niezależnym od warunków pogodowych.


Dzięki firmie Fire-Max możecie bezpłatnie wypożyczyć Seek Scan i sami sprawdzić jak to wszystko działa, np. na najbliższej imprezie gminnej. Profilaktycznie, możecie zatroszczyć się o Wasze bezpieczeństwo.

Do wypożyczenia jest jeden zestaw SCAN OPEN, gotowy do rozstawienia w miejscu, które wskażecie. Zestaw ten zawiera: moduł kamery termowizyjnej i światła widzialnego, moduł referencyjnego źródła stałej temperatury (dzięki temu pomiary są tak dokładne), dwa statywy do poprawnego ustawienia zestawu, skonfigurowany tablet (komputer) oraz dedykowane oprogramowanie.

Co należy zrobić?

Aby mieć szanse wypróbowania tego systemu, należy spełnić warunki ustalone przez serwis Remiza.pl. Instytucja, uczestnik musi udostępnić post na profilu facebook Remiza.pl, oraz umieścić pod postem komentarz uzasadniający, dlaczego wskazana jednostka / firma itp. ma go dostać na użyczenie. Warto pamiętać, że wypożyczenie obejmuje tylko jeden system, dlatego decyzję do kogo i w jakiej kolejności pójdzie ten zestaw, podejmujemy wraz z Fire-Max zgodnie z kalendarzem wypożyczenia.

o autorze

Redakcja