Siódma edycja “500 km+ na rowerach”

W dniach 15-17 września grupa pasjonatów kolarstwa wśród strażaków podjęła wyzwanie pokonania trasy o długości 817 kilometrów, rozpoczynając w Warszawie i docierając do Malborka. Ich podróż była nie tylko okazją do odkrywania różnych miejscowości, ale także miała szczytny cel charytatywny. Kolarze zbierali artykuły medyczne oraz żywność, które miały zostać przekazane strażakom z Ukrainy, którzy potrzebowali wsparcia.

Ta niezwykła wyprawa była już siódmą edycją akcji “500 km + na rowerach”. Od samego początku miała ona na celu pomaganie potrzebującym. W tym roku organizatorzy skupili się na wspieraniu strażaków z Ukrainy i, jak zawsze, pokazali ogromną solidarność wśród naszej strażackiej rodziny. Niezawodni uczestnicy stanęli na wysokości zadania, nie tylko spełniając nasze oczekiwania, ale także przekraczając je.

Dzięki życzliwości i wsparciu żołnierzy z Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT), udało się zebrać liczne dary, które zostały przewiezione do Malborka. Organizatorzy chcieliby gorąco podziękować wszystkim, którzy włączyli się w pomoc i włożyli wysiłek w zapewnienie naszego bezpiecznego dotarcia od startu do mety, a także za załadowanie wojskowego Jelcza darowiznami.

Zdjęcia: Organizator

Exit mobile version