Trudne warunki atmosferyczne, nieuwaga i brak rozwagi kierowców znowu dały o sobie znać. Odczuli to kierowcy trzech pojazdów, które zderzyły się na ulicach Słupska. Na szczęście w wyniku tego groźnie wyglądającego wypadku nikt poważnie nie ucierpiał.

Dzisiaj (czwartek, 11 grudnia 2008) po godz. 10.30 na skrzyżowaniu ulic Anny Łajming i Tuwima doszło do groźnej kolizji. Spowodowała ją 58-letnia kobieta, która peugeotem 206 wymusiła pierwszeństwo, jadąc ulicą Anny Łajming w kierunku ulicy Jaracza.

[galeria=3,prawa]W efekcie w jej samochód wjechał 39-letni kierowca dogde’a caravan. W niego z kolei uderzył fiat punto. Jadąca nim 35-latka nie zdążyła bowiem w porę zahamować. Do kobiety wezwano pogotowie ratunkowe, ale okazało się, że nie doznała na tyle groźnych obrażeń.

Obydwie kobiety zostały ukarane mandatami: właścicielka peugeota – 500 zł, a właścicielka fiata – 200 zł. Po dwóch godzinach przejazd był już udrożniony.

Tekst na podstawie: gp24.pl
Zdjęcia: Krzystof Tomasik (za gp24.pl)

&___

Warunki pogodowe nie będą się poprawiać aż do wiosny. Raczej będzie się nam wszystkim trudniej jeździć. Pamiętajmy o tym…

o autorze

Redakcja