Sprzęt dla strażaków z modułów GFFFV. Ruszył przetarg

Foto. GFFFV Poland

Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej ogłosiła przetarg na dostawę sprzętu, który docelowo trafi do strażaków z modułów GFFFV.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków ochrony indywidualnej oraz wyposażenia dla modułów GFFFV do działań w warunkach śródziemnomorskich.

Zamówienie zostało podzielone na cztery części:

Część 1: Dostawa 462 kompletów kurtek i spodni do działań w przestrzeniach otwartych.

Warstwa zewnętrzna wykonana z: wiskoza FR, aramid, włókno antystatyczne; podszewka wykonana z trudnopalnej bawełny.

Kurtka w kolorze żółtym, na plecach napis GFFFV POLAND, na lewym ramieniu flaga Polski i flaga Unii Europejskiej z napisem ‘Co-funded by the European Union’, na prawym ramieniu rzep na emblemat jednostki PSP.

Spodnie w kolorze zielonym/khaki. Po dwie kieszenie kryte paskiem, kieszenie typu ‘cargo’ na wysokości uda z napisem GFFFV POLAND, dwie kieszenie ‘cargo’ z tyłu.

Część 2: Dostawa 462 kompletów lekkich hełmów z goglami.

Kolor czerwony, osłona karku z tkaniny aramidowej i tkaniny antystatycznej, po obu stronach napis GFFFV POLAND, flagi PL i UE, gogle ochronne zewnętrze kompatybilne z kaskiem. 10 proc. kasków wyposażonych w dodatkową osłonę twarzy i nauszniki.

Część 3: 462 sztuk masek twarzowych z ochroną karku.

Maska zapewnia ochronę twarzy przed promieniowaniem cieplnym oraz produktami procesu spalania, a także pełną ochronę szyi oraz karku użytkownika.

Wykonana z materiałów: wiskoza FR, aramid, włókno antystatyczne

Część 4 zamówienia: Dostawa 462 sztuk toreb transportowych.

Torba wykonana z materiału ograniczającego możliwość nasiąkania wodą, przystosowana do transportu umundurowania, uzbrojenia osobistego i rzeczy osobistych w niezależnych komorach (kieszeniach).

Zamówienie należy wykonać w ciągu sześciu miesięcy od dnia podpisania umowy. Odbiór planowany jest w Komendzie Głównej PSP.

Zakup sprzętu realizowany jest w ramach umowy zawartej pomiędzy Unią Europejską a Komendą Główną Państwowej Straży Pożarnej.  

Exit mobile version