Jedna ofiara śmiertelna i trzy ranne osoby to smutny bilans wypadku na krajowej K-11. Wczoraj &w okolicach Środy Wlkp. vw golf zjechał nagle ze swojego pasa i zderzył się z samochodem ciężarowym, a następnie uderzył w drzewo. Zginął 25-letni pasażer golfa.

O godz. 14.10 dyżurny komendy policji w Środzie Wlkp. odebrał informację o wypadku drogowym na krajowej jedenastce. &Natychmiast na miejsce wysłano policjantów drogówki. Wypadek zdarzył się w miejscowości Włostowo. Funkcjonariusze ustalili będąc już na miejscu, że vw golf jadący w kierunku Jarocina nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem ciężarowym.

W następstwie tego zdarzenia 31-letni kierowca i trzej pasażerowie golfa znaleźli się w szpitalu. Niestety jednego nich, 25-letniego mieszkańca Jarocina, nie udało się lekarzom uratować i zmarł w szpitalu.

Średzcy policjanci po zebraniu wszystkich śladów na miejscu tragedii i wysłuchaniu relacji świadków, w dalszym ciągu pracują by ustalić co było przyczyną tego nieszczęścia.

Źródło : KW PSP Poznań

o autorze

Redakcja