Od pewnego czasu nasz serwis posiada swój kanał na popularnym serwisie internetowym YouTube, który umożliwia bezpłatne umieszczanie i odtwarzanie filmów przez rzeszę internautów na całym świecie. 

Idąc na przeciw Waszym oczekiwaniom od nowego roku nie tylko będziemy zamieszczać aktualności, relacje, artykuły z tekstem oraz zdjęciami, ale także w wersji multimedialnej – wideo. Na naszym małym ekranie wszystkim zobaczycie Was samych oraz samych autorów serwisu. Zobaczycie jak podróżujemy, jak nagrywamy i pracujemy!  

Program, który zamierzamy zrealizować będzie głównie opierał się na wizytach w różnego typu jednostkach ochrony przeciwpożarowej. Podróżować będziemy po całym naszym kraju – wszędzie tam, gdzie warto pokazać Wasze strażnice, sprzęt oraz samych strażaków.

Zgłoszenia możecie kierować już dzisiaj! Chcecie, abyśmy Was odwiedzili w pierwszej kolejności? Piszcie na biuro@remiza.com.pl – w treści wiadomości w skrócie opiszcie swoją jednostkę. Przekonajcie nas, że to akurat Was warto odwiedzić, poznać i wypromować w naszym serwisie za pomocą tekstu, zdjęć oraz wideo!

 

 

 

 

o autorze

Redakcja