Strażackie święto w Targach Kielce już w czerwcu!   

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO zapraszają do Targów Kielce od 15 do 17 czerwca 2023 roku.

Wszystkie poprzednie edycje targów branży pożarniczej potwierdziły, że Targi Kielce to najlepsze miejsce dla producentów urządzeń, sprzętu oraz technologii dla jednostek straży pożarnej. Tegoroczne wydarzenie organizowane pod Honorowym Patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji przy wsparciu Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej oraz Związku Ochotniczych Straży Pożarnych zapowiada się równie ciekawie.

W pierwszym dniu wydarzenia planowana jest wizyta Komendanta Głównego PSP wraz z zastępcami, w tym samym dniu ma się także odbyć odprawa Komendantów Wojewódzkich, Miejskich  oraz Powiatowych. Merytorycznym uzupełnieniem ekspozycji ma być także dwudniowa konferencja, w której wezmą udział komendanci. Panele mają być poświęcone istotnym dla strażaków zagadnieniom, między innymi: modernizacji Państwowej Straży Pożarnej, ratownictwu medycznemu w PSP oraz ustawie o ochronie ludności. W drugim dniu targów zaplanowane jest szkolenie dla rzeczoznawców organizowane przez Świętokrzyską Komendę Wojewódzką PSP we współpracy ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Pożarnictwa.

Tradycją Targów KIELCE IFRE-EXPO są odbywające się w sobotę zawody sprawnościowe dla strażaków ochotników. Podczas tegorocznej wystawy planowane są również zawody FCC dla strażaków zawodowych. Nie zabraknie także pokazów dynamicznych przygotowanych przez wystawców, fundacje oraz świętokrzyską Komendę Wojewódzką.

W zakresie branżowym Targów IFRE-EXPO znajdują się między innymi: sprzęt ratowniczy, gaśniczy, pojazdy pożarnicze – gaśnicze i specjalne, środki gaśnicze i neutralizujące, wyposażenie ochronne oraz odzież przeznaczona dla służb specjalnych. Wystawcy, którzy sami zaproponowali dwuletni cykl odbywania się wystawy z pewnością zaskoczą zwiedzających najnowszą, ciekawą ofertą.

Wstęp na targi dla zwiedzających będzie bezpłatny po wcześniejszej rejestracji, która zostanie uruchomiona na stronie www.ifre.pl już w maju. Zapraszamy do Targów Kielce od 15 do 17 czerwca 2023 roku!

Tekst, foto. organizator

Exit mobile version