Serial „Strażacy” pojawi się na TVP 1 wiosną 2015 roku. Wszyscy zainteresowani&nową produkcją będą mieli możliwość obejrzenia półtoragodzinnego odcinka pilotowego już jesienią – prawdopodobnie w październiku.

My wiemy już w jakiej podwarszawskiej miejscowości kręcone będą również sceny do serialu „Strażacy”. To jednak jest niestety tajemnicą, której nie możemy zdradzić. Wiadomo jednak jakich znanych aktorów zobaczymy na ekranie. W główne role wcielą się&Weronika Rosati i Maciej Zakościelny. W serialu zagra również m.in. Maciej Mikołajczyk, Jacek Braciak, Piotr Głowacki, Jakub Wesołowski, Jacek Lenartowicz i Michał Żurawski.&

Za produkcję odpowiedzialna jest firma&Baltmedia, należąca do ATM Grupy. Serial składać się będzie z dziesięciu 40-minutowych odcinków. Scenariusze do całej serii zostały już zaakceptowane przez TVP. Zdjęcia do produkcji ruszą już 4 sierpnia.&

Serial opowiadać będzie o losach strażaka Adama, który znajdzie się na zakręcie swojego życia. Jego narzeczona wyjeżdża na staż za granicę, a on z Warszawy przenosi się na prowincję, aby mieć styczność z innym życiem. Rozpoczyna pracę w jednostce ochotniczej straży pożarnej i poznaje naczelniczkę tej jednostki. Pomiędzy nimi zaczyna iskrzyć.

20 sierpnia nasz fotoreporter obecny był na planie filmowym w Warszawie, podczas którego kręcono sceny dotyczące wypadku komunikacyjnego tramwaju z samochodem osobowym. W role wcielili się Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski oraz Maciej Mikołajczyk.
Szersza relacja z pobytu na planie filmowym oraz fotografie już we wrześniu!

o autorze

Redakcja