Już w przyszłą sobotę, 24 lutego w ramach ósmej edycji Biegu Na Szczyt RONDO 1 odbędą się zawody ‘Strażackie schody’.

Zawody odbędą się o godzinie 15 na terenie biurowca RODNO 1 w Warszawie i zostaną rozegrane w kategorii: Open, PSP, OSP, MIX i Tandem Kobiet. Zawodnicy w pełnym umundurowaniu i aparatach ODO będą mieli do pokonania 37 pięter i 836 schodów.

Lista startowa przedstawia się następująco:

NAZWA DRUŻYNY KLASYFIKACJA Imię Nazwisko
1 KM PSP Warszawa JRG 11 – 1 PSP Michał

Dominik

Suchański

Kisiel

2 SGSP PSP Józef

Kamil

Hiller

Kępka

3 KM PSP Rybnik 1 PSP Bartosz

Andrzej

Brytan

Jaros

4 SGSP PSP Mateusz

Rafał

Drozda

Fedorczyk

5 KP PSP Bartoszyce PSP Marcin

Zbigniew

Wójcik

Rogowski

6 KM PSP Szczecin PSP Paweł

Radosław

Kocoń

Komorek

7 KP PSP Wyszków 1 PSP Michał

Daniel

Zawisza

Wachowski

8 SGSP PSP Mikołaj

Michał

Łuczak

Goralewski

9 KM PSP TEAM Toruń PSP Wojciech

Robert

Dombrowicz

Maresz

10 SGSP PSP Dawid

Damian

Dowgiert

Kowalski

11 KP PSP Wyszków 2 PSP Jakub

Kamil

Kutera

Ponichtera

12 Szkoła Aspirantów PSP w Krakowie PSP Konrad

Maciej

Dziedzic

Bielawiec

13 KM PSP Warszawa JRG 11 – 2 PSP Mateusz

Andrzej

Iracki

Sadura

14 KM PSP Łódź – DZIK I KOŃ PSP Łukasz

Kamil

Błoch

Tomczyński

15 SGSP PSP Emil

Przemek

Czaja

Czernik

16 KM PSP Ostrołęka 4 PSP Grzegorz

Adrian

Zyśk

Stupski

17 KM PSP Łódź PSP Jakub

Roman

Janiak

Ploch

18 KM PSP Warszawa JRG 10 / KP PSP Bielsk Podlaski PSP Sebastian

Mateusz

Górski

Młodzianowski

19 Centralna Szkoła PSP 1 PSP Kamil

Piotr

Piotrowski

Gonera

20 KM PSP Warszawa JRG 11 – 3 PSP Marcin

Grzegorz

Babula

Michalak

21 SGSP PSP Łukasz

Dominik

Wawrzyńczak

Kruk

22 KM PSP Białystok JRG1 PSP Mateusz

Dawid

Ciżewski

Pajołek

23 SGSP PSP Piotr

Hubert

Rombala

Ciszewski

24 KM PSP TEAM Toruń PSP Krzysztof

Jakub

Szychulski Piechowiak
25 Szkoła Aspirantów PSP w Krakowie PSP Maciej

Mateusz

Bielawiec Radzikowski
26 KP PSP NYSA – BOSSFIRE TEAM PSP Mateusz

Piotr

Zieleziecki

Roezner

27 KM PSP Rybnik 2 PSP Paweł

Bartosz

Szymura

Łyżwiński

28 FCC TEAM GRODZISK MAZOWIECKI MIX Maciej

Ewelina

Kalisz

Malkowska

29 KATOWICE MIX Krzysztof

Dagmara

Puza

Kaczmarek

30 OSP GDAŃSk – SOBIESZEWO MIX Mateusz

Lidia

Puzdrowski

Wenta

31 KM PSP Kraków / Bielsko-Biała – Piękny i Bestia MIX Agnieszka

Paweł

Wojciechowska

Hess

32 KM PSP TEAM Warszawa / KP PSP Świecie MIX Jarosław

Sylwia

Białas

Herman

33 SGSP MIX MIX Mateusz

Urszula

Jakowski

Milczarek

34 KP PSP WYSZKÓW MIX Karolina

Marcin

Kalisz

Turowski

35 KM PSP TEAM Warszawa PSP >70 Tomasz

Piotr

Milczarczyk Chmielewski
36 KP PSP Rybnik / Żory PSP >70 Marcin

Ireneusz

Zdziebło

Opolony

37 KG PSP PSP >70 Szymon

Marcin

Ławecki

Przybyłowski

38 KP PSP Zgierz PSP > 70 Tomasz

Łukasz

Matusiak

Kotarski

39 KP PSP Krapkowice – BOSSFIRE TEAM 2 PSP > 70 Rafał

Paweł

Chudzik

Wierzbicki

40 OSP Brodła OSP Paweł

Marcin

Zelech

Zelech

41 OSP ZBIROŻA OSP Robert

Damian

Borowski

Strojek

42 OSP ZUBRZYCA DOLNA OSP Mateusz

Mirosław

Matela

Mastela

43 OSP Jankowice OSP Sebastian

Sebastian

Emrych

Wilczek

44 OSP NAKŁO NAD NOTECIĄ OSP Patryk

Łukasz

Batarowicz

Franków

45 OSP WIERZBICA OSP Mateusz

Sylwester

Mundzik

Duralski

46 OSP ŁĄCKO 1 OSP Patryk

Przemysław

Pulit

Duda

47 OSP Zbiroża 2 OSP Mariusz

Bartłomiej

Grzejszczak

Jagiełło

48 OSP Gdańsk-Sobieszewo OSP Marcin

Maciej

Okuniewski

Grygiel

49 OSP Kobyłka OSP Łukasz

Sebastian

Michalski

Pilipczuk

50 OSP GRUPA AZOTY Police OSP Krzysztof

Marcin

Wajs

Ostaszewski


Polski Serwis Pożarniczy – Remiza.pl objął zawody patronatem medialnym 

o autorze

Redakcja/Łukasz