Druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych, strażacy Państwowej i Wojskowej Straży Pożarnej zaangażowali się w akcję charytatywną #GaszynChallenge.

Zasady #GaszynChallenge są bardzo proste, osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje.

Obecnie (6 czerwca godz. 12) dla Wojtusia zebrano ponad 8,5 mln zł, celem jest 9 milionów złotych.

Poniżej TYLKO kilka filmów, na YouTube i Facebooku każdego dnia przybywają nowe.

#GaszynChallengeDziękujemy za nominację od OSP Tyniec 👏💪👨‍🚒 Strażacy wzięli udział w wyzwaniu, które ma na celu…

Opublikowany przez JRG Skawina Piątek, 5 czerwca 2020

#gaszynchallengeDziękujemy za nominację OSP MiłakowoDo wykonania zadania nominujemy:Ochotnicza Straż Pożarna w ŚwiętajnieOchotnicza Straż Pożarna w WielbarkuOSP PłozyZadanie jest proste, nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie.Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają 10zł, jeśli wykonają to 5zł na konto Wojtusia z poniższego linku.Czas na wykonanie to 48h.Zachęcamy do pomocy choremu Wojtusiowi. Zapraszamy wszystkich do dokonywania wpłat! Po wpłaceniu opublikujemy potwierdzenie 🙂 https://www.siepomaga.pl/wojtus

Opublikowany przez OSP KSRG Jedwabno Czwartek, 4 czerwca 2020

o autorze

Redakcja/Łukasz