Wczoraj, 17.02.2013r. tuż po godzinie 20:00 przy ul. Armii Krajowej w Świnoujściu doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Do incydentu doszło na jednej z głównych ulic wyjazdowych z miejskiej przeprawy promowej. Na miejsce zdarzenia przyjechały wszystkie służby – policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe.

26-letni kierujący samochodem osobowym marki Honda Civic jadąc z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad pojazdem. Uderzył w latarnię, a po chwili w blaszane ogrodzenie. Według relacji świadków przy miejscu tego wypadku kierowca już kilkadziesiąt minut wcześniej pierwszy raz przejeżdżał w tej okolicy ze zbyt dużą prędkością.

Silnik wył jak samolot przed startem. – powiedział jeden z mieszkańców pobliskiej kamienicy.

Przód samochodu był całkowicie zmiażdżony. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz ewakuowali go w sposób bezpieczny z rozbitego pojazdu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala ze złamaną miednicą. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Był trzeźwy. Na szczęście nie ma innych poszkodowanych. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Foto: www.eswinoujscie.pl

o autorze

Redakcja