Skandal! Dwudziestu strażaków z Paryża i okolic oskarżyła prokuratura o uprawianie seksu z 13-latką, poznaną w czasie akcji ratunkowej. Wśród zarzutów jest też gwałt zbiorowy.

Strażacy przez 3 lata seksualnie wykorzystywali nastolatkę. Traktowali ją jak towar i wypożyczali kolegom z innych remiz. Po latach milczenia brutalnie wykorzystywana dziewczyna opowiedziała wreszcie wszystko swoim rodzicom, a ci natychmiast zawiadomili policję. W czasie śledztwa, w 2010 roku, zdesperowana nastolatka próbowała popełnić samobójstwo.

Prokuratura zarzuciła paryskim strażakom m.in. serię seksualnych napaści, gwałtów oraz czerpania korzyści z seksu z osobą poniżej piętnastego roku życia.

Strażacy, choć we Francji są cenieni za to, że pierwsi spieszą z pomocą w czasie akcji ratunkowych, nie mają ostatnio dobrej opinii w związku z serią skandali o podłożu seksualnym. Sąd w Abbeville w północnej Francji skazał właśnie inną grupę strażaków, którzy także organizowali orgie z nastolatką w swojej remizie w 2010 roku.

Z kolei w innej jednostce strażackiej w Paryżu wybuchł skandal związany z ujawnieniem filmu, na którym zarejestrowano gwałt zbiorowy dokonany przez strażaków na stażyście skierowanym do ich jednostki.

Źródło: Fakt.pl

o autorze

Redakcja