Targi Kielce, organizator targów IFRE-EXPO wydały oświadczenie po odwołaniu imprezy zaplanowanej na przełom września i października.

Poniżej publikujemy całe oświadczenie.

Szanowni Państwo

Dziękujemy za otwartość, przeprowadzone rozmowy, płynące od Państwa sugestie, liczymy na Waszą wyrozumiałość

Na skutek pandemii Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO odbywające się tradycyjnie w cyklu dwuletnim nie mogły być zorganizowane w czerwcu 2021 roku. Wrześniowy termin, optymalny z naszego punktu widzenia, okazał się jednak nie do końca akceptowalny przez naszych Partnerów oraz wiodących Producentów w branży, którzy jesienią realizują zamówienia z przeprowadzanych w pierwszej połowie roku przetargów.

Po analizie aktualnej sytuacji zachodzi poważna obawa, że przedstawiciele zarówno Producentów jak i Odbiorców
z przyczyn obiektywnych, nie będą uczestniczyć w zaplanowanym na termin 30.09-2.10 Wydarzeniu, dlatego podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu wystawy.

Mamy nadzieję, że wkrótce sytuacja w kraju i na świecie będzie na tyle stabilna, że bez przeszkód zaprosimy Państwa do Kielc w terminie ściśle kojarzonym z targami Kielce IFRE Expo – kolejnym przewidywanym, z racji cykliczności, terminie wydarzenia w czerwcu 2023 roku, dokładną datę podamy wkrótce.

Jednocześnie, mając na uwadze potrzebę prezentowania przez naszych Wystawców nowości dedykowanych dla Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej już dziś zapraszamy Państwa  do promocji i prezentacji swojej aktualnej oferty za pośrednictwem naszego Portalu Internetowego oraz mediów społecznościowych dedykowanych Targom Kielce Ifre Expo.

 

o autorze

Redakcja/Łukasz