Międzynarodowe Targi Ratownictwa i Bezpieczeństwa INTERSCHUTZ w Niemczech – to najważniejsze wydarzenie 2020 roku według naszego serwisu.

INTERSCHUTZ to największe targi pożarnicze na świecie i odbywają się co pięć lat w Hanowerze w Niemczech. W poprzedniej edycji na powierzchni 106 tysięcy metrów kwadratowych swoje produkty zaprezentowało ponad 1500 wystawców z 51 krajów. Tereny wystawowe odwiedziło ponad 150 tysięcy osób, z czego 23 tysiące z zagranicy.

Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach od 15 do 20 czerwca. Już dzisiaj wiadomo, że w Hanowerze zaprezentują się polskie firmy: Fire-Max, Wawrzaszek ISS, Bocar, Moto-Truck, Stolarczyk, Kaliskie Zakłady Przemysłu, Ogniochron, Strobos, Supon i WUS ZOSP RP.

Bilety

Bilet jednodniowy kosztuje 20 euro, w dniu targów 25 euro. Dla uczniów i studentów 15 euro. Natomiast za bilet na wszystkie dni targów trzeba zapłacić teraz 45 euro, a w kasie na miejscu 55 euro.

Można je kupić już dzisiaj za pośrednictwem strony internetowej targów interschutz.de.

Tym, którzy zapomnieli lub nie wiedzą przypominamy, że w 2020 roku targi IFRE-EXPO w Kielcach się nie odbędą. Kolejna edycja planowana jest na 2021 rok.   

Foto. organizator 

o autorze

Redakcja/Łukasz