Wczoraj tj. 29 lipca na skrzyżowaniu ulic 12 Lutego z Aleją Armii Krajowej doszło do tragicznego zderzenia pojazdów. W wypadku uczestniczyła karetka ratownictwa medycznego z Elbląga. Pięć osób zostało rannych. Jedna osoba nie żyje.

Do wypadku doszło w samym centrum Elbląga około godziny 17.20. Zderzyły się dwa pojazdy – osobowa Honda z ambulansem. Pięć osób przewieziono do szpitala. Na miejscu przez kilkadziesiąt minut trwała reanimacja jednej z osób – pasażera hondy. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. Pozostałe dwie osoby jadące hondą również były reanimowane. Funkcje życiowe udało się ratownikom odzyskać i ranni trafili do szpitala. Łącznie do szpitala trafiło 5 osób.

Tragiczny-wypadek-w-centrum-Elbląga-FOT.-Express-Elblag-1-3

Do zderzenia doszło na jednym z największych skrzyżowań w Elblągu. Na chwilę obecną nie wiadomo czy karetka jechała do wezwania, z włączonymi sygnałami świetlnymi. Wszystko na to wskazuje, że tak właśnie było. Policjanci ustalają czy kierowca karetki pogotowia ratunkowego wjechał na skrzyżowanie mając zielone światło.

Foto. expresselblag.pl

o autorze

Redakcja