Stało się! Po trzech latach funkcjonowania Polskiego Serwisu Pożarniczego w dotychczasowej szacie graficznej całkowicie zmieniamy swój wizerunek. Wszystko po to, aby serwis był jeszcze przyjaźniejszy, wygodniejszy i funkcjonalniejszy w użytkowaniu. Zapraszamy do sukcesywnego zapoznawania się z niezliczoną ilością nowości!

A oto lista niektórych nowych opcji, którą wykonano z myślą o Was:

  • Wreszcie macie możliwość dodawania materiałów dziennikarskich z poziomu panelu użytkownika Remizy. To najważniejsza zmiana na którą od wielu miesięcy czekaliśmy wszyscy. Mamy nadzieję, iż takie ułatwienie zdecydowanie przyczyni się do tego, iż będziecie z nami aktywnie współpracować. Znikają problemy związane z poszukiwaniem kontaktu z zespołem redakcyjnym, a także te dotyczące błędów w wysyłaniu materiałów za pośrednictwem poczty elektronicznej. Czego chcieć więcej? Waszych artykułów! Warto dodać, iż każdy Wasz materiał będzie punktowany. Po co? Dla najaktywniejszych przewidujemy nagrody!

&

  • Czasami narzekaliście na mało aktywny zespół redakcyjny? Mieliście rację, a my mieliśmy tego świadomość. Właśnie dlatego nowy serwis przystosowaliśmy także dla nas. Nowoczesny i profesjonalny panel kompleksowego zarządzania serwisem poprawi naszą efektywność. Od teraz zarząd serwisu wraz z redaktorami w kilka chwil dokona nawet skomplikowanych i trudnych zmian dotyczących wizerunku i cech użytkowych strony.

&

  • Jakie było nasze dotychczasowe forum? – Niewypał. Jak będzie teraz? – Okaże się… Ze swojej strony zrobiliśmy wszystko, aby było inaczej. Forum całkowicie zmieniło swój wizerunek. Powinniście być zadowoleni.

&

  • Już od momentu postania Polskiego Serwisu Pożarniczego wiedzieliśmy, iż będzie to serwis społecznościowy. Wszak strażacy oraz ludzie związani z ratownictwem to jedna wielka rodzina. Właśnie dlatego rozwinęliśmy Remizę także w tym kierunku. Nowością jest m.in. możliwość oznaczenia konta (prawdziwe – dla czytelników oraz fikcyjne – dla jednostek OSP, PSP oraz innych podmiotów chętnych do uczestniczenia w życiu naszego serwisu). Przypominamy, iż jesteśmy obecni także na popularnych serwisach społecznościowych – Facebook'u oraz NK.

&

  • W ostatnim okresie bardzo popularne stało się dokumentowanie strażackiego życia za pośrednictwem filmów. Dotychczas Remiza nastawiała się tylko na artykuły oraz zdjęcia. Zaraz, zaraz – dotychczas? Właśnie tak! W nowej odsłonie serwisu umożliwiamy Wam publikację na naszych łamach Waszych filmów, które dodajecie na serwis YouTube.

&

  • Wykorzystując popularność naszego serwisu (statystyki mówią, iż jesteśmy najpopularniejszym serwisem pożarniczym w Polsce) nie zapomnieliśmy także o sprawach istotnych. Remiza to nie tylko rozrywka oraz edukacja. To także wszechstronna pomoc. Jednym z jej elementów będzie od teraz nowo powstała baza ogłoszeń. Bezpłatnie możecie umieścić w niej ogłoszenie dotyczące sprzedaży pożarniczego sprzętu, bezpłatnego przekazania tudzież apel z prośbą o pomoc.

&

  • Kolejna nowość to katalog stron oraz katalog firm. Pierwsza opcja to bezpłatna możliwość dodania adresu swojej strony internetowej OSP, PSP do naszej bazy danych. Prawda, że całkiem ciekawy pomysł na reklamę? Druga z opcji jest już płatna. Macie Państwo możliwość dodać do naszego katalogu reklamę swojej firmy, oferującej np. sprzęt pożarniczy. Dzięki temu treściwa reklama wraz z kontaktem do Was trafi do docelowej grupy użytkowników – strażaków, ratowników, pasjonatów.

&

  • Do użytkowania udostępniliśmy także nową zakładkę – „Blog”. To właśnie tutaj zapoznacie się Państwo z bieżącymi informacjami z zakresu życia samego serwisu.

&

Czy to wszystkie nowości? Tyle ich, że sami już nie wiemy… Mamy jednak nadzieję, iż wszystkie nowe opcje zachęcą Państwa do jeszcze częstszego odwiedzania naszego serwisu oraz aktywnej współpracy z nami. Zauważalny rozwój serwisu na kilka miesięcy przed piątą rocznicą naszej obecności w sieci będzie dla nas najcenniejszym prezentem. Niech strona o zmienionym nagłówku brzmiącym: Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią stanie się miejscem spotkań całej ratowniczej społeczności naszego kraju!

o autorze

Redakcja